Powerbank Bamboo 5000 mAh
Van
€ 12,04
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 14,40 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 14,40 |
| Totaalprijs Bruto: | € 17,14 |
Productnummer:
A53-LT95513-N0094
Voorraad:
Productinformatie "Powerbank Bamboo 5000 mAh"
Deze stijlvolle powerbank van duurzaam FSC-gecertificeerd bamboe is de perfecte metgezel voor onderweg. Met een capaciteit van 5.000 mAh laad je jouw apparaten moeiteloos op. Voorzien van zowel USB-A als USB-C uitgangen en een USB-C ingang voor snel en flexibel opladen. Inclusief USB-C kabel.
| Kleur: | Natuur |
|---|---|
| Breedte: | 70mm |
| Douanetariefnummer: | 8507600090 |
| Gewicht: | 123g |
| Hoogte: | 16mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 96mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden