Pulse Ankle Boot Black S3S 47
Van
€ 114,83
| Stukprijs | € 114,83 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 114,83 |
| Totaalprijs Bruto: | € 136,65 |
Kleur
Maten
Selecteer je maat en hoeveelheid:
Zwart
Productnummer:
A135-0032334047
Productinformatie "Pulse Ankle Boot Black S3S 47"
Pulse Ankle Boot Black van Redbrick. Hoog model. Aluminium beschermneus. Materiaal bovendeel: Microfiber. Materiaal zool: PU. Materiaal bijzool: RB. Materiaal voering: Polyester. Veiligheidsklasse S3S. Antistatisch. Grof profiel. CI, HI.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Maten: | 47 |
| Breedte: | 290mm |
| Douanetariefnummer: | 64041990 |
| Geslacht: | Unisex |
| Hoogte: | 140mm |
| Land van herkomst: | ES |
| Lengte: | 360mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaalgewicht: | 1400 gr |
| Merk: | Redbrick |
| Veiligheidsniveau voor schoenen: | S3S |
| Workwear: | Ja |
Aanmelden