Pulse Boot Brown + Wool S7S 45
Van
€ 135,50
| Stukprijs | € 135,50 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 135,50 |
| Totaalprijs Bruto: | € 161,24 |
Kleur
Maten
Selecteer je maat en hoeveelheid:
Bruin
Productnummer:
A135-0032333045
Productinformatie "Pulse Boot Brown + Wool S7S 45"
Pulse Boot Brown + Wool van Redbrick. Hoog model. Aluminium beschermneus. Materiaal bovendeel: Microfiber. Materiaal zool: PU. Materiaal bijzool: RB. Materiaal voering: nepwol. Veiligheidsklasse S7S. Grof profiel. Waterproof. CI, HI, FO, SC, HRO, SR.
| Kleur: | Bruin |
|---|---|
| Maten: | 45 |
| Breedte: | 370mm |
| Douanetariefnummer: | 64041990 |
| Geslacht: | Unisex |
| Hoogte: | 140mm |
| Land van herkomst: | ES |
| Lengte: | 360mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaalgewicht: | 1750 gr |
| Merk: | Redbrick |
| Veiligheidsniveau voor schoenen: | S7S |
| Workwear: | Ja |
Aanmelden