Redbrick Pulse Speed Lace Low S3 45
Van
€ 127,23
| Stukprijs | € 127,23 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 127,23 |
| Totaalprijs Bruto: | € 151,40 |
Kleur
Maten
Selecteer je maat en hoeveelheid:
zwart/rood
Productnummer:
A135-0032325045
Productinformatie "Redbrick Pulse Speed Lace Low S3 45"
Pulse Speed Lace Low S3 van Redbrick. Laag model. Aluminium beschermneus. Waterafstotend. Reflecterende hiel. Speed Lace. Materiaal bovenlaag: microvezel mesh. Materiaal voering: 3D mesh. Materiaal zool: TPU. ESD. Veiligheidsklasse S3.
| Kleur: | zwart/rood |
|---|---|
| Maten: | 45 |
| Breedte: | 370mm |
| Douanetariefnummer: | 64041990 |
| Geslacht: | Man |
| Hoogte: | 530mm |
| Land van herkomst: | PT |
| Lengte: | 610mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaalgewicht: | 1240 gr |
| Merk: | Redbrick |
| Veiligheidsniveau voor schoenen: | S3 |
| Workwear: | Ja |
Aanmelden