R-ABS Telefoonhouder Bureau Opvouwbaar en Draagbaar
Van
€ 2,12
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,04 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,04 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,62 |
Productnummer:
A53-LT95661-N0001
Voorraad:
Productinformatie "R-ABS Telefoonhouder Bureau Opvouwbaar en Draagbaar"
Deze compacte telefoonhouder heeft een stevig clipontwerp voor een stevige grip in zowel horizontale als verticale standen. Het is gemaakt van gerecycled ABS+PC-, licht van gewicht en gemakkelijk mee te nemen. De ingebouwde sleutelhangerlus voegt extra gemak toe, zodat je altijd standaard bij de hand hebt.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 98mm |
| Douanetariefnummer: | 3926909790 |
| Hoogte: | 14mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 36mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden