R-ABS & Bamboe Zaklamp
Van
€ 3,26
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,88 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,88 |
| Totaalprijs Bruto: | € 4,62 |
Productnummer:
A53-LT93317-N0002
Voorraad:
Productinformatie "R-ABS & Bamboe Zaklamp"
Ontdek verlichting met onze zaklamp, gemaakt van R-ABS en bamboe. Een verfijnd ontwerp dat krachtige helderheid biedt voor buitenavonturen en dagelijks gebruik.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Diameter: | 32mm |
| Douanetariefnummer: | 8513100000 |
| Gewicht: | 45g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 96mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden