R-PET 600D Lunchkoeler 10L
Van
€ 10,92
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 15,30 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 15,30 |
| Totaalprijs Bruto: | € 18,21 |
Productnummer:
A53-LT95355-N0002
Voorraad:
Productinformatie "R-PET 600D Lunchkoeler 10L"
Deze lunchkoeltas is gemaakt van gerecycled PET in duurzaam 600D materiaal en heeft een PEVA-voering voor isolatie. Hij heeft twee zijvakken met rits en een voorvak met rits voor extra opbergruimte. De verstelbare schouderriem en het handvat aan de bovenkant zorgen voor gemakkelijke draagopties.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 140mm |
| Douanetariefnummer: | 4202929890 |
| Gewicht: | 235g |
| Hoogte: | 280mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 200mm |
Aanmelden