R-PET 600D koeltas, 26 x 19 x 34 cm, 13L
Van
€ 7,14
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 10,00 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 10,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 11,90 |
Productnummer:
A53-LT95394-N0061
Voorraad:
Productinformatie "R-PET 600D koeltas, 26 x 19 x 34 cm, 13L"
13L Koeltas gemaakt van gerecycled PET 600D met een brede bovenopening. Voorzien van aluminiumfolie voering en een voorvak met ritssluiting. Ideaal voor drinkflessen, picknicks en boodschappen.
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Breedte: | 190mm |
| Douanetariefnummer: | 4202929890 |
| Gewicht: | 320g |
| Hoogte: | 340mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 260mm |
| Nakoming: | SMETA |
Aanmelden