R-PET 600D koeltas met dubbele compartimenten, 30 x 20 x 24 cm, 12L
Van
€ 5,44
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 7,64 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 7,64 |
| Totaalprijs Bruto: | € 9,09 |
Productnummer:
A53-LT95393-N0002
Voorraad:
Productinformatie "R-PET 600D koeltas met dubbele compartimenten, 30 x 20 x 24 cm, 12L"
12L Koeltas gemaakt van duurzaam gerecycled PET 600D. Ontwerp met twee compartimenten voor het georganiseerd houden van voedsel. Voorzien van een aluminiumfolie voering en een voorvak. Praktisch en ruim.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 200mm |
| Douanetariefnummer: | 4202929890 |
| Gewicht: | 230g |
| Hoogte: | 240mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 300mm |
| Nakoming: | SMETA |
Aanmelden