R-PET Rugzak non-woven 38 x 42cm 75g/m²
Van
€ 0,88
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,26 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,26 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,50 |
Productnummer:
A53-LT91321-N0032
Voorraad:
Productinformatie "R-PET Rugzak non-woven 38 x 42cm 75g/m²"
Rugzak gemaakt van 100% gerecycled non-woven materiaal. Een duurzame en economische keuze, perfect voor dagelijks gebruik.
| Kleur: | Lichtgroen |
|---|---|
| Breedte: | 420mm |
| Douanetariefnummer: | 4202921900 |
| Gewicht: | 30g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 380mm |
| Nakoming: | SMETA |
Aanmelden