R-PET fleece deken sublimatie 120 x 150 cm 250 g/m²
Van
€ 12,38
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 14,80 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 14,80 |
| Totaalprijs Bruto: | € 17,61 |
Productnummer:
A53-LT95011-N0001
Voorraad:
Productinformatie "R-PET fleece deken sublimatie 120 x 150 cm 250 g/m²"
Kruip in warmte en comfort met deze luxe fleece deken, gemaakt van gerecycled PET. Volledig personaliseerbaar met levendige full-color sublimatiedruk, wat het zowel functioneel als opvallend maakt. Het is een duurzame, functionele en opvallende toevoeging aan elke ruimte. In Europa geproduceerd. Deze deken is getest volgens de EN ISO 105 norm, wat betekent dat het product en de sublimatiebedrukking bestand zijn tegen invloeden zoals wassen, onderdompeling in water, licht en droog- en natwrijving.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 1500mm |
| Douanetariefnummer: | 6301401000 |
| Gewicht: | 450g |
| Land van herkomst: | BG |
| Lengte: | 1200mm |
| Made in Europe: | Ja |
Aanmelden