R-PET koeltas 8L
Van
€ 12,26
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 17,14 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 17,14 |
| Totaalprijs Bruto: | € 20,40 |
Productnummer:
A53-LT95220-N0060
Voorraad:
Productinformatie "R-PET koeltas 8L"
Modieuze koeltas met verstelbare schouderband. De ruime opening maakt het eenvoudig om de tas te vullen en de inhoud te bereiken. Het vakje aan de voorkant heeft een ritssluiting en is ideaal om kleine bezittingen veilig op te bergen.
| Kleur: | Donker Grijs |
|---|---|
| Breedte: | 170mm |
| Douanetariefnummer: | 4202929890 |
| Gewicht: | 195g |
| Hoogte: | 250mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 190mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden