R-PET-lanyard
Van
€ 0,70
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,01 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,01 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,20 |
Productnummer:
A53-LT90887-N0001
Voorraad:
Productinformatie "R-PET-lanyard"
Houd je essentiële spullen bij de hand met onze R-PET lanyard, verkrijgbaar in verschillende kleuren. De lanyard heeft een veiligheidssluiting en is ideaal om sleutels, badges, ID's en meer te dragen.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 20mm |
| Douanetariefnummer: | 6307909899 |
| Gewicht: | 13g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 450mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI, SMETA |
Aanmelden