R-PET microvezel reinigingsdoek 13 x 18cm sublimatie
Van
€ 0,76
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,24 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,24 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,48 |
Productnummer:
A53-LT86727-N0001
Voorraad:
Productinformatie "R-PET microvezel reinigingsdoek 13 x 18cm sublimatie"
Een reinigingsdoek voor schermen en brillen gemaakt van 400g/m² 100% gerecycled PET. Eén zijde is een gladde, plat geweven microvezel en de andere zijde is een badstof geweven om meerdere reinigingsmogelijkheden te bieden. Merk dit product helemaal met een full colour sublimatieontwerp.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 130mm |
| Douanetariefnummer: | 6307109000 |
| Gewicht: | 9g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 180mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden