R-PET paracord lanyard
Van
€ 1,58
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,28 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,28 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,71 |
Productnummer:
A53-LT95306-N0031
Voorraad:
Productinformatie "R-PET paracord lanyard"
Lanyard gemaakt van R-PET paracord met plastic veiligheidsaansluiting en zwarte accenten. De keycord is verstelbaar met de bamboe slider die voldoende ruimte biedt voor branding.
| Kleur: | Groen |
|---|---|
| Breedte: | 5mm |
| Douanetariefnummer: | 6307909899 |
| Gewicht: | 16g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 450mm |
Aanmelden