R-PET sneldrogende strandlaken 100x180cm met opbergzak (200g/m²) sublimatie
Van
€ 10,42
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 14,58 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 14,58 |
| Totaalprijs Bruto: | € 17,35 |
Productnummer:
A53-LT97215-N0041
Voorraad:
Productinformatie "R-PET sneldrogende strandlaken 100x180cm met opbergzak (200g/m²) sublimatie"
Geniet comfortabel en in stijl van het strand met onze Quick Dry R-PET strandlaken. De voorzijde is leverbaar in diverse patronen en de achterzijde kan worden voorzien van een fullcolour sublimatiedruk. Elke handdoek is netjes verpakt in een handig zakje, waardoor u hem gemakkelijk mee kunt nemen.
| Kleur: | Geel |
|---|---|
| Breedte: | 1800mm |
| Douanetariefnummer: | 6302939000 |
| Gewicht: | 360g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 1000mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden