RABS COB zaklamp
Van
€ 2,64
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,82 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,82 |
| Totaalprijs Bruto: | € 4,55 |
Productnummer:
A53-LT93320-N0002
Voorraad:
Productinformatie "RABS COB zaklamp"
Compacte zaklamp gemaakt van gerecycled ABS met een 80lm COB-lamp. Met handriem om makkelijk mee te nemen en 3 AAA-batterijen voor direct gebruik. Ideaal voor alledaagse taken en buitenactiviteiten.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Diameter: | 32mm |
| Douanetariefnummer: | 8513100000 |
| Gewicht: | 33g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 97mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden