RVS winkelwagenmunt sleutelhanger
Van
€ 0,57
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,83 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,83 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,99 |
Productnummer:
A53-LT93102-N0005
Voorraad:
Productinformatie "RVS winkelwagenmunt sleutelhanger"
Roestvrijstalen sleutelhanger met geïntegreerde flesopener en winkelwagenmunt, geschikt voor de meeste winkelwagens in West-Europa. Muntkop van 23 mm. Praktisch ontwerp met ruime mogelijkheden voor branding.
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Breedte: | 20mm |
| Douanetariefnummer: | 7326909890 |
| Gewicht: | 11g |
| Hoogte: | 1mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 60mm |
Aanmelden