Rapide Suede nubuck messing borstel
Van
€ 5,91
| Stukprijs | € 5,91 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 5,91 |
| Totaalprijs Bruto: | € 7,03 |
Productnummer:
A135-010001500
Voorraad:
Productinformatie "Rapide Suede nubuck messing borstel"
Suède en nubuck werkschoenen zijn na te behandelen met dit speciale borsteltje van messing om het ruwe effect terug te krijgen.
| Kleur: | Bruin |
|---|---|
| Breedte: | 240mm |
| Douanetariefnummer: | 56090000 |
| Geslacht: | Unisex |
| Hoogte: | 140mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 340mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaalgewicht: | 1 gr |
| Merk: | Rapide |
| Workwear: | Ja |
Aanmelden