Rapide ledergel tube 50ml
Van
€ 4,92
| Stukprijs | € 4,92 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 4,92 |
| Totaalprijs Bruto: | € 5,85 |
Productnummer:
A135-010001600
Voorraad:
Productinformatie "Rapide ledergel tube 50ml"
Rapide ledergel is een onderhoudsmiddel, speciaal ontwikkeld voor leer, nubuck en suède in het bijzonder. Ledergel reinigt en voedt het leer.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 240mm |
| Douanetariefnummer: | 56090000 |
| Geslacht: | Unisex |
| Hoogte: | 140mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 340mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaalgewicht: | 150 gr |
| Merk: | Rapide |
| Workwear: | Ja |
Aanmelden