Rapide ledervet ZWART 150 ml.
Van
€ 8,47
| Stukprijs | € 8,47 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 8,47 |
| Totaalprijs Bruto: | € 10,08 |
Productnummer:
A135-010000400
Voorraad:
Productinformatie "Rapide ledervet ZWART 150 ml."
Rapide ledervet ZWART 150 ml. van Mr. Miles. Zwart. Onbeveiligd.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 230mm |
| Douanetariefnummer: | 56090000 |
| Geslacht: | Unisex |
| Hoogte: | 140mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 330mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaalgewicht: | 167 gr |
| Merk: | Rapide |
| Workwear: | Ja |
Aanmelden