Rapide ledervet blanco 1000ml
Van
€ 17,31
| Stukprijs | € 17,31 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 17,31 |
| Totaalprijs Bruto: | € 20,60 |
Productnummer:
A135-010001700
Voorraad:
Productinformatie "Rapide ledervet blanco 1000ml"
Ledervet is een product om je leren werkschoenen regelmatig te onderhouden. Het trekt goed in de poriën van het leer.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 240mm |
| Douanetariefnummer: | 56090000 |
| Geslacht: | Unisex |
| Hoogte: | 140mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 340mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaalgewicht: | 1000 gr |
| Merk: | Rapide |
| Workwear: | Ja |
Aanmelden