Rapide waterproof spray 200 ml
Van
€ 7,56
| Stukprijs | € 7,56 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 7,56 |
| Totaalprijs Bruto: | € 9,00 |
Productnummer:
A135-010001300
Voorraad:
Productinformatie "Rapide waterproof spray 200 ml"
Waterproofspray maakt je leren werkschoenen waterafstotend en vuilwerend. Tegelijkertijd behouden je schoenen hun ademend vermogen.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 240mm |
| Douanetariefnummer: | 56090000 |
| Geslacht: | Unisex |
| Hoogte: | 140mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 340mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaalgewicht: | 200 gr |
| Merk: | Rapide |
| Workwear: | Ja |
Aanmelden