Recreatieve Skibril – Categorie 3, EN 174 Gecertificeerd
Van
€ 26,90
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 37,66 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 37,66 |
| Totaalprijs Bruto: | € 44,82 |
Productnummer:
A53-LT86729-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Recreatieve Skibril – Categorie 3, EN 174 Gecertificeerd"
Stevige skibril met categorie 3 lenzen, geschikt voor fel zonlicht. Verstelbare band voor een comfortabele pasvorm (one size fits all). Voldoet aan EN 174:2001+A1:2009 voor optische kwaliteit en veiligheid. Ideaal voor recreatief skiën en snowboarden.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 93mm |
| Douanetariefnummer: | 9004901000 |
| Gewicht: | 120g |
| Hoogte: | 33mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 190mm |
Aanmelden