Redbrick All Season Sokken 43-46
Van
€ 10,12
| Stukprijs | € 10,12 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 10,12 |
| Totaalprijs Bruto: | € 12,04 |
Kleur
Maten
Selecteer je maat en hoeveelheid:
Zwart
Productnummer:
A135-002510343-46
Productinformatie "Redbrick All Season Sokken 43-46"
Redbrick All Season Sokken van Redbrick. Zwart. Onbeveiligd.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Maten: | 43-46 |
| Breedte: | 400mm |
| Douanetariefnummer: | 61159400 |
| Geslacht: | Unisex |
| Hoogte: | 370mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 550mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Merk: | Redbrick |
| Workwear: | Ja |
Aanmelden