Redbrick Bronze Black S3L 45
Van
€ 97,48
| Stukprijs | € 97,48 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 97,48 |
| Totaalprijs Bruto: | € 116,00 |
Kleur
Maten
Selecteer je maat en hoeveelheid:
Zwart
Productnummer:
A135-0031505045
Productinformatie "Redbrick Bronze Black S3L 45"
Redbrick Bronze S3L van Redbrick. Laag model. Zwart. Antistatisch. Uitneembaar voetbed. Materiaal bovenlaag: leer. Materiaal voering: Cambrelle®. Materiaal zool: pu/tpu. Eigenschappen: S3L, SR.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Maten: | 45 |
| Breedte: | 260mm |
| Douanetariefnummer: | 64034000 |
| Geslacht: | Unisex |
| Hoogte: | 120mm |
| Land van herkomst: | PT |
| Lengte: | 350mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaalgewicht: | 1544 gr |
| Merk: | Redbrick |
| Veiligheidsniveau voor schoenen: | S3L |
| Workwear: | Ja |
Aanmelden