Redbrick Dunk High S3S 37
Van
€ 113,18
| Stukprijs | € 113,18 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 113,18 |
| Totaalprijs Bruto: | € 134,68 |
Kleur
Maten
Selecteer je maat en hoeveelheid:
Zwart
Productnummer:
A135-0031608037
Productinformatie "Redbrick Dunk High S3S 37"
Dunk High S3S van Redbrick. Laag model. ESD. Veiligheidsneus: composiet. Bovenlaag: Microfiber. Zool: ProTec™ Foam (TPU + ETPU). Voering: 3D textiel mesh. Eigenschappen: S3S, SR, FO. Uitneembaar voetbed. Metaalvrije anti-perforatiezool.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Maten: | 37 |
| Breedte: | 110mm |
| Douanetariefnummer: | 64034000 |
| Geslacht: | Unisex |
| Hoogte: | 140mm |
| Land van herkomst: | PT |
| Lengte: | 310mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaalgewicht: | 1180 gr |
| Merk: | Redbrick |
| Veiligheidsniveau voor schoenen: | S3S |
| Workwear: | Ja |
Aanmelden