Redbrick Motion Shade AF S3S 46
Van
€ 95,83
| Stukprijs | € 95,83 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 95,83 |
| Totaalprijs Bruto: | € 114,04 |
Kleur
Maten
Selecteer je maat en hoeveelheid:
Zwart
Productnummer:
A135-0031437046
Productinformatie "Redbrick Motion Shade AF S3S 46"
Motion Shade AF S3S van Redbrick. Laag model. ESD. Veiligheidsneus: aluminium. Bovenlaag: Microfiber + KPU. Loopzool: Rubber. Midsole: EVA. Voering: 3D Mesh. Eigenschappen: S3S, CI, HRO, SR. Met Advanced Fit. Uitneembaar voetbed. Slip-in sock.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Maten: | 46 |
| Breedte: | 220mm |
| Douanetariefnummer: | 64041990 |
| Geslacht: | Unisex |
| Hoogte: | 130mm |
| Land van herkomst: | ES |
| Lengte: | 350mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaalgewicht: | 1012 gr |
| Merk: | Redbrick |
| Veiligheidsniveau voor schoenen: | S3S |
| Workwear: | Ja |
Aanmelden