Redbrick Motion Shade High AF S3S 40
Van
€ 99,96
| Stukprijs | € 99,96 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 99,96 |
| Totaalprijs Bruto: | € 118,95 |
Kleur
Maten
Selecteer je maat en hoeveelheid:
Zwart
Productnummer:
A135-0031332040
Productinformatie "Redbrick Motion Shade High AF S3S 40"
Motion Shade High AF S3S van Redbrick. Hoog model. ESD. Veiligheidsneus: aluminium. Bovenlaag: Microfiber + KPU. Loopzool: Rubber. Midsole: EVA. Voering: 3D Mesh. Eigenschappen: S3S, CI, HRO, SR. Met Advanced Fit. Uitneembaar voetbed. KPU hiel support.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Maten: | 40 |
| Breedte: | 190mm |
| Douanetariefnummer: | 64041990 |
| Geslacht: | Unisex |
| Hoogte: | 120mm |
| Land van herkomst: | ES |
| Lengte: | 320mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaalgewicht: | 1070 gr |
| Merk: | Redbrick |
| Veiligheidsniveau voor schoenen: | S3S |
| Workwear: | Ja |
Aanmelden