Redbrick Pulse Overnose High S3 50
Van
€ 108,22
| Stukprijs | € 108,22 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 108,22 |
| Totaalprijs Bruto: | € 128,78 |
Kleur
Maten
Selecteer je maat en hoeveelheid:
zwart/rood
Productnummer:
A135-0032324050
Productinformatie "Redbrick Pulse Overnose High S3 50"
Pulse Overneus High S3 van Redbrick. Hoog model. Aluminium beschermneus. TPU overneus. Waterafstotend. Reflecterende hiel. Materiaal bovenlaag: microvezel mesh. Materiaal voering: 3D mesh. Materiaal zool: TPU. ESD. Veiligheidsklasse S3. Grote Maten.
| Kleur: | zwart/rood |
|---|---|
| Maten: | 50 |
| Breedte: | 370mm |
| Douanetariefnummer: | 64041990 |
| Geslacht: | Man |
| Hoogte: | 530mm |
| Land van herkomst: | PT |
| Lengte: | 610mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaalgewicht: | 1346 gr |
| Merk: | Redbrick |
| Veiligheidsniveau voor schoenen: | S3 |
| Workwear: | Ja |
Aanmelden