Redbrick insoles low 43
Van
€ 16,49
| Stukprijs | € 16,49 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 16,49 |
| Totaalprijs Bruto: | € 19,62 |
Kleur
Maten
Selecteer je maat en hoeveelheid:
Zwart
Productnummer:
A135-01000033043
Productinformatie "Redbrick insoles low 43"
Redbrick inlegzolen low van Redbrick. Zwart. Antibacterieel. Antistatisch. Schokabsorberend. Sneldrogend. Onbeveiligd.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Maten: | 43 |
| Breedte: | 230mm |
| Douanetariefnummer: | 64069050 |
| Geslacht: | Unisex |
| Hoogte: | 140mm |
| Land van herkomst: | PT |
| Lengte: | 330mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaalgewicht: | 1 gr |
| Merk: | Redbrick |
| Workwear: | Ja |
Aanmelden