Redbrick veters 110cm retail
Van
€ 3,26
| Stukprijs | € 3,26 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,26 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,88 |
Productnummer:
A135-28110
Voorraad:
Productinformatie "Redbrick veters 110cm retail"
Redbrick veters 110cm retail van Redbrick. Dichte hiel. Onbeveiligd.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 400mm |
| Douanetariefnummer: | 56090000 |
| Geslacht: | Unisex |
| Hoogte: | 370mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 550mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaalgewicht: | 1 gr |
| Merk: | Redbrick |
| Workwear: | Ja |
Aanmelden