Reflecterende sportarmband met opbergvak
Van
€ 4,98
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 7,18 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 7,18 |
| Totaalprijs Bruto: | € 8,54 |
Productnummer:
A53-LT90902-N0061
Voorraad:
Productinformatie "Reflecterende sportarmband met opbergvak"
Een sportarmband met opbergvak voor waardevolle spullen, gemaakt van reflecterend materiaal voor betere zichtbaarheid onderweg. Geschikt voor de meeste smartphones en in maat verstelbaar, dus ideaal voor zowel mannen als vrouwen.
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Breedte: | 185mm |
| Douanetariefnummer: | 4202929890 |
| Gewicht: | 60g |
| Hoogte: | 5mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 185mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden