Reinigende handgel 30ml
Van
€ 0,96
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,39 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,39 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,65 |
Productnummer:
A53-LT91295-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Reinigende handgel 30ml"
Compact flesje met reinigingsgel voor handen op basis van alcohol (62%). Het flesje past in tasjes, rugzakken, reiskoffers maar ook in de broekzak.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 36mm |
| Douanetariefnummer: | 3808949090 |
| Gewicht: | 35g |
| Hoogte: | 70mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 23mm |
| Nakoming: | SMETA |
Aanmelden