Reistas Adventure XL 100L
Van
€ 17,08
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 20,16 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 20,16 |
| Totaalprijs Bruto: | € 23,99 |
Productnummer:
A53-LT95167-N0021
Voorraad:
Productinformatie "Reistas Adventure XL 100L"
Extreem ruime expeditietas van sterk weerbestendig materiaal. Door de extra schouderbanden is het mogelijk deze tas ook als rugzak te dragen. Met de compressiebanden is de tas samen te drukken tot een compact geheel. De binnenzijde is voorzien van vakken met gaas om de inhoud te kunnen scheiden.
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Breedte: | 400mm |
| Douanetariefnummer: | 4202921900 |
| Gewicht: | 1740g |
| Hoogte: | 400mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 600mm |
Aanmelden