Roestvrij stalen lunchbox
Van
€ 8,72
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 12,22 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 12,22 |
| Totaalprijs Bruto: | € 14,54 |
Productnummer:
A53-LT90424-N0005
Voorraad:
Productinformatie "Roestvrij stalen lunchbox"
Stevige roestvrij stalen lunchbox met een afsluitbaar deksel. Per stuk in giftbox verpakt.
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Breedte: | 122mm |
| Douanetariefnummer: | 7323930099 |
| Gewicht: | 230g |
| Hoogte: | 62mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 165mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden