Rollerbal bamboo
Van
€ 0,62
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,89 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,89 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,06 |
Productnummer:
A53-LT81152-N0002
Voorraad:
Productinformatie "Rollerbal bamboo"
Bamboe rollerball met gekleurde dop en kunststof clip. De soepel schrijvende rollerballvulling heeft een zwarte schrijfkleur.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Diameter: | 11mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 12g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 135mm |
Aanmelden