Rollerball two stripes aluminium
Van
€ 1,72
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,46 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,46 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,93 |
Productnummer:
A53-LT81155-N0010
Voorraad:
Productinformatie "Rollerball two stripes aluminium"
Blauwschrijvende aluminium rollerball pen met dop en twee strepen. Lasergravure mogelijk.
| Kleur: | Donkerblauw |
|---|---|
| Diameter: | 11mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109900 |
| Gewicht: | 17g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 138mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden