Rolmaat 3 meter
Van
€ 3,06
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,42 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 4,42 |
| Totaalprijs Bruto: | € 5,26 |
Productnummer:
A53-LT91814-N0002
Voorraad:
Productinformatie "Rolmaat 3 meter"
Geijkte rolmaat met een meetbereik van drie meter en een wit meetlint. Deze rolmaat voldoet aan de eisen van de Europese Richtlijn Meetinstrumenten (MID 2014/32/EU), klasse 2. Daarmee is de rolmaat volgens Europese richtlijnen gecertificeerd voor hoge meetnauwkeurigheid. Zelfs bij intensief dagelijks gebruik meet je met minimale afwijking.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 35mm |
| Douanetariefnummer: | 9017801000 |
| Gewicht: | 119g |
| Hoogte: | 57mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 58mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden