Rugzak met koord 210T R-PET met rits
Van
€ 1,23
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,77 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,77 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,11 |
Productnummer:
A53-LT91395-N0011
Voorraad:
Productinformatie "Rugzak met koord 210T R-PET met rits"
Ontdek de veelzijdige Drawstring Bag 210T R-PET met rits! Stijlvol, milieuvriendelijk en functioneel, perfect voor al je benodigdheden onderweg.
| Kleur: | Blauw |
|---|---|
| Breedte: | 340mm |
| Douanetariefnummer: | 4202929190 |
| Gewicht: | 70g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 450mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden