Rugzak met koord 210T RPET
Van
€ 0,86
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,24 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,24 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,48 |
Productnummer:
A53-LT91399-N0061
Voorraad:
Productinformatie "Rugzak met koord 210T RPET"
Ontdek de Drawstring Bag 210T R-PET - eenvoudig, duurzaam en praktisch. Een milieuvriendelijke keuze voor je dagelijkse benodigdheden.
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Douanetariefnummer: | 4202929190 |
| Gewicht: | 50g |
| Hoogte: | 340mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 450mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden