Rugzak non-woven 75g/m²
Van
€ 0,97
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,40 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,40 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,67 |
Productnummer:
A53-LT91602-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Rugzak non-woven 75g/m²"
Lichtgewicht rugzak van non-woven materiaal. Tas is voorzien van zwarte hengsels.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Douanetariefnummer: | 4202929190 |
| Gewicht: | 35g |
| Hoogte: | 410mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 370mm |
| Nakoming: | SMETA |
Aanmelden