Rugzak premium 210D
Van
€ 0,77
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,10 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,10 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,31 |
Productnummer:
A53-LT91397-N0012
Voorraad:
Productinformatie "Rugzak premium 210D"
Polyester rugzak. Met trekkoord als sluiting.
| Kleur: | Lichtblauw |
|---|---|
| Douanetariefnummer: | 4202929890 |
| Gewicht: | 50g |
| Hoogte: | 455mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 340mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden