Rugzak reflecterend met roltop 26x13x50cm
Van
€ 16,44
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 23,64 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 23,64 |
| Totaalprijs Bruto: | € 28,13 |
Productnummer:
A53-LT95262-N0061
Voorraad:
Productinformatie "Rugzak reflecterend met roltop 26x13x50cm"
Deze stijlvolle reflecterende rugzak is gemaakt van een materiaal dat de zichtbaarheid in donkere omgevingen verhoogt. Het rugzak wordt gesloten aan de hand van een vouwbare opening die dicht blijft door een steekgesp.
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Breedte: | 130mm |
| Douanetariefnummer: | 4202929190 |
| Gewicht: | 291g |
| Hoogte: | 500mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 260mm |
| Nakoming: | SMETA |
Aanmelden