Rugzak reflectie 210 D
Van
€ 0,99
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,42 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,42 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,69 |
Productnummer:
A53-LT91398-N0026
Voorraad:
Productinformatie "Rugzak reflectie 210 D"
Polyester rugzak met reflecterende streep en koordsluiting. Bedrukking één kleur middels zeefdruk, meerdere kleuren in transferdruk.
| Kleur: | Oranje |
|---|---|
| Douanetariefnummer: | 4202929190 |
| Gewicht: | 48g |
| Hoogte: | 420mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 340mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden