Rugzak trekkoord reflecterend 30x40cm
Van
€ 3,86
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 5,52 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 5,52 |
| Totaalprijs Bruto: | € 6,57 |
Productnummer:
A53-LT95261-N0061
Voorraad:
Productinformatie "Rugzak trekkoord reflecterend 30x40cm"
Deze reflecterende rugzak is perfect voor het vervoeren van je spullen. Door het trekkoord kun je de tas sluiten en meedragen op je rug. De tas is daarnaast ook handig om mee te nemen wanneer je op pad gaat in het donker of wanneer het schemerig is.
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Douanetariefnummer: | 4202929190 |
| Gewicht: | 71g |
| Hoogte: | 400mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 300mm |
| Nakoming: | SMETA |
Aanmelden