Sagaform Coffee & More Espresso kopjes 4st. 100ml
Van
€ 16,52
| Stukprijs | € 19,76 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 19,76 |
| Totaalprijs Bruto: | € 23,51 |
Productnummer:
A53-LT52204-N0060
Voorraad:
Productinformatie "Sagaform Coffee & More Espresso kopjes 4st. 100ml"
Deze espressomok met zijn karakteristieke reliëfpatroon wordt verkocht in een verpakking van 4 en maakt deel uit van de Coffee & More-serie, gecreëerd door Sagaform in samenwerking met ontwerper Margot Barolo. Mooie patronen en lijnen sieren de verschillende delen van de serie en creëren een veilig thuisgevoel.
| Kleur: | Donker Grijs |
|---|---|
| Diameter: | 60mm |
| Douanetariefnummer: | 6912002310 |
| Gewicht: | 118g |
| Hoogte: | 70mm |
| Land van herkomst: | CN |
Aanmelden