Sagaform Coffee & More koffiemok 2 st. 250ml
Van
€ 16,14
| Stukprijs | € 19,34 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 19,34 |
| Totaalprijs Bruto: | € 23,01 |
Productnummer:
A53-LT52207-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Sagaform Coffee & More koffiemok 2 st. 250ml"
Deze 2-delige set koffiemokken is uitgevoerd met een karakteristieke Retro reliëfpatrone en maken deel uit van de Coffee & More-serie, gecreëerd door Sagaform in samenwerking met ontwerper Margot Barolo. De vormgeving van de serie is een flirt met de directe, speelse, rechtlijnige taal van de jaren zeventig. Magnetron- en vaatwasmachinebestendig. Per 2 stuks in luxe verpakking.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Diameter: | 80mm |
| Douanetariefnummer: | 6912002310 |
| Gewicht: | 180g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 120mm |
Aanmelden