Sagaform Dagny picknickbord Ø20cm
Van
€ 13,34
| Stukprijs | € 15,94 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 15,94 |
| Totaalprijs Bruto: | € 18,97 |
Productnummer:
A53-LT52219-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Sagaform Dagny picknickbord Ø20cm"
Een prachtig design bordje (20cm) geïnspireerd op de lieflijke blaadjes van het madeliefje, is een mooie aanvulling voor je interieur of op een gedekte tafel.Het bord is verpakt in een geschenkverpakking.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Diameter: | 200mm |
| Douanetariefnummer: | 6912002310 |
| Gewicht: | 400g |
| Hoogte: | 50mm |
| Land van herkomst: | CN |
Aanmelden