Sagaform Ditte diep serveerbord
Van
€ 30,22
| Stukprijs | € 36,16 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 36,16 |
| Totaalprijs Bruto: | € 43,03 |
Productnummer:
A53-LT52210-N0061
Voorraad:
Productinformatie "Sagaform Ditte diep serveerbord"
Deze grote Ditte serveerschaal is uitstekend toepasbaar voor een salade, brood of fruitsalade. De schaal heeft natuurlijke tinten in beige/grijs met een mooi spattenpatroon in zwart. Het is handgemaakt keramiek waardoor de kleur en het oppervlak per product kunnen verschillen. Elk product is uniek in zijn uitstraling.
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Diameter: | 260mm |
| Douanetariefnummer: | 6912002310 |
| Gewicht: | 950g |
| Hoogte: | 60mm |
| Land van herkomst: | CN |
Aanmelden